ILICA YOLUNDA MEYDANA GELEN KAZADA İKİ AİLEDEN 2’Sİ AĞIR 9  YARALI VAR

842

D-260 karayolu üzeri Ilıca girişinde bugün 25.12.2020  günü Saat: 15.00 sıralarında meydan gelen iki araçlı kazada,9 kişi yaralandı.

Sürücülüğünü Murat Yaşar ‘ın yaptığı 25 AAP 043 plaka sayılı araç  Erzurum istikametinden Erzincan istikametine  doğru giderken, ılıca girişinde bulunan kavşakta çıkış yapmakta olan sürücülüğünü  Hüseyin Tozoğlu 25 DJ 276 plakalı araca çarptı.

Şiddetli çarpmanın etkisi ile iki araçta bulunan Keziban ay ,Lemiye ümran Ay,Zeynep tuana Tozoğlu,Fatma rana Tozoğlu ,Döne Tozoğlu ,Gülcan Çevik,Hasan efe Hamzaoğlu, 25 DJ 276 plakalı araç sürücüsü Hüseyin Tozoğlu,ve  25 AAP 043 plakalı araç sürücüsü Murat Yaşar Ay yaralandı.

Kaza yerinde bulunan vatandaşlar hemen 155 ve 156 güvenlik güçlerine haber vermeleri üzerine kaza yerine gelen İlçe Jandarma Trafik görevlileri derhal 112 ambulans ve itfaiye görevlilerine haber verdiler.

Kaza yerinin çevresinde bulunan çok sayıda vatandaşlar,sağlık görevlilerine ve itfaiye görevlilerine yardım ederek 25 DJ 276 plakalı araç içinde sıkışan sürücü Hüseyin Tozuoğlu uzun uğraşlar sonucu çıkararak kaza yerine gelen 2  acil ambulans hemen diğer yaralılar ile birlikte Atatürk Üniversitesi Araştırma hastanesine götürdüler.

Hastaneden alınan bilgilerde yaralılar içinde durumu ağır olan sürücü Hüseyin Tozoğlu ve diğer araç sürücüsü Murat yaşar Ay ‘ın durumunun ciddi olduğu diğer yaralılar ile birlikte tedavilerine devam edildiği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz