Pasinler İlçesinde eski adı Turistik Otel, Kaliteli hizmeti ön planda tutan,Barınma ve Kaplıcasıyla Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde 1 numara olan Kale Otel çok yakında halkın hizmetinde.


Görev aldığı günden itibaren Belediyecilik hizmetinin en iyisini sunan Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’nin mükemmel projesi olan yepyeni yüzü ile en güzel vakit geçirilebilen, İstirahat edilebilen Otel olarak Bölge insanının hizmetine sunuluyor.


Başkan Dölekli öncesinde bakımsızlıktan , İlgisizlikten ve farklı amaçlarla kullanılan Otelin şimdiki durumu ile Hizmetin ala sı burada dedirttirdi.


İlçe Kaymakamı Kadir Perçi ile birlikte İlçenin sorunlarının neler olduğu tespitinin yapılmasından sonra Belediyecilik hizmetinin duayen’ lerinden olan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in destekleri ile yabancı ve yerli turistin ilgisini kazanan Kale Otel kısa süre içerisinde hizmete açılıyor.


Otel yeniden dizayn edilerek Kral odasının da bulunduğu 32 oda kapasiteli, Oturma salonu, Yemek salonu, Lüks Aileye ve kişiye özel Kaplıca kabinlerine dönüştürüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz