Salı, Aralık 7, 2021
Ana Sayfa Politika Kendi Yandaşlarına veriyorlar ama

Kendi Yandaşlarına veriyorlar ama

AYDEMİR: KAMU DENETLEME KURUMU SİZ BUNLARI DENETLİYORMUSUNUZ

TRHABERTÜRK: Aydemir’den Kamu Denetleme Kurumuna TV Reklam Sorusu : AnKara,İzmir,İstanbul Belediyeleri İlanları Reklamları Hangi TV’lere veriyorlar siz bunu denetliyormusunuz.
Kamu bankaları tarafından gazete ve TV’lere verilen reklamların dağılımı tartışma konusu oldu.
TBMM Genel Kurulu Bütçe toplantısında Kamu Denetçiliği Kurumu faaliyet raporları görüşülmesi sırasında söz alan Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir,
Aydemir’den Kamu Denetleme Kurumuna TV Reklam Sorusu : AnKara,İzmir,İstanbul Belediyeleri İlanları Reklamlarıha Hangi TV’lere veriyorlar siz bunu denetliyormusunuz.


Kamu bankaları tarafından gazete ve TV’lere verilen reklamlar TBMM’de tartışmalara neden oldu. CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi ‘’Reklam en çok satan gazeteye verilir. Ama bizim kamu bankaları en az satan gazeteye, en az izlenen TV kanalına, yandaş olduğu için reklam veriyor” dedi. TBMM Genel Kurulunda, Kamu Denetçiliği Kurumu faaliyet raporları görüşülürken söz alan Milletvekili Aydemir.

Ankara, İstanbul, İzmir Belediyeleri İlan ve reklamlarını kendi yandaşları olan TV’lere veriyor,siz Kamu Denetleme Kurumu bunları denetliyormusunuz? diye sordu.
bunlar yandaşlarının dışında hiç kimseye hayat hakkı tanımıyorlar bunu denetlemeniz lazım,Bunlar burda bize iri iri suçlama yönlendiriyorlar bunu samimi söylüyorum ellerine fırsat geçse bizi konuşturmazlar ,Kamu Kurum Denetleme kurumuna bu soruları bile yöneltemezler,işte numuleri orta yerde bende bu kabilde size bu soruları yönlendiriyorum dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -https://trhaberturk.com/wp-content/uploads/2021/10/EMIRHAN.png

Most Popular

Erzurum’dan 4 Takım Play-Off’da

ERZURUM’DAN 4 TAKIM PLAYOFF’DA TRHABERTÜRK: Tamamlanan U-18 Futbol liginde Erzurum’dan 4 takım Play-Off’da oynamaya hak kazandı. Erzurum U-18 Futbol liginde maçları tamamlanan 9 takımdan 4 takım...

14 İl’de Siber saldırı düzenleyen PKK lılar ele geçirildi

14 İL’DE SİBER SALDIRI DÜZENLEYEN PKK LILAR ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: PKK terör örgütü propagandası yapmak için internette siber saldırı düzenleyenlere yönelik olarak operasyon yapıldı. Ankara Cumhuriyet...

Ferhat Tunç ölü ele geçirildi

FERHAT TUNÇ ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: Terör örgütü Pkk'nın sözde Gap-Rıha eyalet sorumlusu Rubar kod adlı Ferhat Tunç, Şanlıurfa'da düzenlenen operasyon sonucu ölü ele geçirildi..

Erzurum polisi 36 faili meçhul olayı aydınlattı

ERZURUM POLİSİ 36 FAİLİ MECHUL OLAYI AYDINLATTI TRHABERTÜRK: Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Kasım ayı içerisinde düzenlenen operasyonlarda 36 olay...