Bugün, 4 Aralık 2023 Pazartesi

Tuncay Çifçi25 admin


Halk Pasinler’de Dölekli diyor,Peki ama niye Neden Dölekliyi istiyor.

PASİNLER İLÇESİNİN EN İYİ BELEDİYE BAŞKANI HALK DÖLEKLİ DİYOR ONU İSTİYOR ÇÜNKÜ!


Halk Pasinler’de Dölekli diyor,Peki ama niye Neden Dölekliyi istiyor. 

PASİNLER İLÇESİNİN EN İYİ BELEDİYE BAŞKANI HALK DÖLEKLİ DİYOR ONU İSTİYOR ÇÜNKÜ! 

Erzurum Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Ak Partinin kuruluş tarihi 2002 yılından sonra Yerel Belediye hizmetlerinde kent’in ilçelerinde görev alan en iyi Belediye Başkanı, en çalışkan ,en samimi, halkın içinden ve hep içinde kaldı. 

Çıkmadı Pasinler ilçesini terk etmedi, Dölekli ailesi ilçenin çok değerli ailelerinden.2019 yılında Ünsal Sertoğlun’dan devir aldığı Belediye Başkanlık koltuğuna ilçede görev yapan başkanlar içinde Yaşar Demircioğlu’ndan sonra en yakışan başkan oldu. 

Çocukla çocuk, Halkla arkadaş,Yaşlı ile akran oldu. 

İlçenin göç olayını tersine çevirmeyi başardı. Nerden biliyorum ? 

Çünkü ben de Pasinler İlçesi Çöğender köyündenim. Akrabalarım amca çocuklarım Hala Çocuklarım, Çocukluk arkadaşlarım ve bir de rahmetlii karım Özlemin ailesi kayınbiraderlerim var onlar anlatıyorlar. 

Dölekli Başkan’la ilgili varmı bir yolsuzluk varmı bir şikayet yok niye neden yok? Çünkü. 

İmanı çok, Karnı tok. 

Hizmet dersen Hizmet onda, Plan,Proje dersen hepsi onda. Niye? Çünkü, 

Biliyorki ölümlü Dünya, Kim götürmüş yanında kim götürmüş karnın da, Hizmet Allah için, Görev ibadet aşkı için yapılır. 

Hadi Selametle Kalın. İnşallah İlçeme Baba,Anne,Amca,Dayı,Hala memleketim Pasinlere,Hasan galama, Allah’ın izni sonra siz değerli hemşerilerimin oyları ile adam gibi adam olan Dölekli veya Dölekli’ye benzer bir İmanlı adam gelir. 

3 yıldır Pasinler'de Erzurum'da eğitim gören öğrencileri ücretsiz Pasinler İlçesinden gönderiyor,Okul saati bittikten sonra tekrra İlçeye evlerine gönderiyor.

2 tane Kaplıcıa vardı büyük çermik,küçük çermik, aynı gün gündüz kadınlara,akşam erkeklere havuz hizmeti vardı şimdi öylemi, Turistler için ayrı,erkekler için ayrı,Kadınlar için ayrı,Aileler için ayrı. Piknik  yapılan mesire alanları ayrı ayrı.eskiden çadırlar vardı şimdi hem çadır hem de piknik evleri var ayrı ayrı.

Hadi selametle kalın,ALLAHA EMANET OLUN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.