Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Erzurum “Hem Makamın hem de, Halkın Adamı

“Hem Makamın hem de, Halkın Adamı

 HALKIN ADAMI

TRHABERTÜRK: Yakutiye Belediye Başkanı Dr.Mahmut Uçar, 2019 Yerel Yönetim seçimlerinden sonra  göreve başlar başlamaz hem  makamın hem de halkın adamı oldu.

Başkanı Uçar; göreve gelmesinin üzerinden geçen 2 yılda verdiği sözlerin arkasında her zaman.

 Ortak aklın inşa edileceği ve gönüllere köprüler kurulacağı vaadiyle göreve talip olan halktan kopmuyor. Bu kapsamda vatandaşların evlerinde, iş yerlerinde Sosyal mesafe ölçülerinde  sürekli onlarla birlikte.

Başkan Uçar, son olarak Dün Cumhuriyet Caddesinde Caferiye Cami yanında Boya sandığıyla  ekmeğini alnının teri ile ellerinin gücü ile çıkarmaya çalışan Nuretin Usta ile koyu bir sohbete daldılar.

KÖPRÜLER KURDUK

Göreve geldiklerinde hiçbir zaman makamın adamı olmayacaklarını taahhüt ettiklerini dile getiren Uçar, “Kentin asıl sahibi olan hemşehrilerimizden asla kopmadık ve kopmayacağız” dedi. Uçar, “İlimizin marka bir şehir olması adına gönül birliği yaptığımız hemşehrilerimizle sürekli iç içeyiz. Biz kentimizi yeniden inşa ederken, asla vatandaşlarımızdan kopmayacağımızın da sözünü vermiştik. Göreve gelmemizin akabinde ise çalmadık kapı bırakmadık. Sürekli vatandaşlarımızın Sevinçli ,kederli ,mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olduk. Bu sayede gönüllere köprüler kurduk” dedi.

PROJE MİMARLARIMIZ ONLAR

Projelerin oluşmasında vatandaşlarla beraber olmanın çok büyük faydalarını gördüklerini vurgulayan Uçar, “Hemşehrilerimizle beraber olmak ve onların içinde yer almak işleyişte de çok fayda sağlıyor. İlimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın görmek istediklerini onlardan dinliyor ve proje üretiyoruz. Bu sayede biz de hemşehrilerimizn gözünden bakış imkanına sahip oluyoruz. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Most Popular

Muratpaşa Mahallesinde Genç adam intihar etti

ERZURUM MURAT PAŞA  MAHALLESİ İNTİHAR OLAYI İLE SARSILDI TRHABERTÜRK: 29.07.2021 saat 09.00 sıralarında MuratPaşa Mahallesi cephane Sokak da bulunan metruk bina’da, Erzurum 1988 doğumlu Gökhan...

Manavgat Yangını kontrol altına alındı ama…..Korkunç görüntüler var

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER VAR 4 farklı noktada çıkan Manavgat yangını kontrol altına alındı! Korkunç görüntüler var. TRHABERTÜRK: 28 Temmuz öğle saatlerinde Türkiye’mizin Turizm cenneti Antalya Manavgat ilçesinde 4...

SBK toplantısı sonrası açıklama yapıldı.Erzurum’da yükselişe geçti

ERZURUM’DA VAKA SAYILARINDA ARTIŞ KORKUTUYOR TRHABERTÜRK: Normalleşme sürecinin ardından Erzurum’da da pozitif vakalarda, günlük artışta vaka sayısı 99’a yükseldi. Corana Virüs ile mücadele kapsamında alınan...

Bingöl’de 4.30  büyüklüğünde deprem meydana geldi

BİNGÖL’DE 4,30 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ TRHABERTÜRK: AFAD'dan  yapılan deprem açıklamasında, 28.07.2021 tarihinde saat: 15.27’de ,4.30 Büyüklüğünde merkez üssü  Bingöl'de deprem meydana geldiği bildirildi.