MARKETTE KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞUNU TACİZ EDEN SAPIK YAKALANDI

428

Bir markette yaşanan bu iğrenç olay, 40-45 yaşlarında bir adam tarafından, zihinsel engelli olduğu söylenen bir kız çocuğunu markette cinsel taciz ederken görüntülendi.

Sosyal Medyada yayınlanan taciz görüntülerinden sonra hareket geçen İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı görevli ekipler,Esenlerde 15 Temmuz Demokrasi otobüs terminalinde  tespit ettikleri A.Ö.adlı sapığı yakalayarak ifadesi alınmak üzere çocuk Büro Amirliğine götürüldü.

Görüntüleri dikkatli inceleyen Esenler Polisi küçük mağdur kız çocuğunun adresini tespit ederek ifadesi alınmak üzere Çocuk Büro Amirliğine götürüldü.

Esenler de meydana gelen Taciz olayı ile ilgili,İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan basın açıklamasında.  Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, sosyal medyada “”Kazım Karabekir Mahallesi Endülüs Caddesi üzerinde bir iş yerinde gerçekleştiği anlaşılan konu ile ilgili paylaşımda taciz ettiği iddia olunan şahsın A. Ö. olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıs görevlilerimizce İstanbul Bayrampaşa Otogarında yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahsa yaptırılan fotoğraf teşhisinde, şüpheli şahıs, mağdur şahıs ile ilgili görevlileri yanıltmak amacı ile kasıtlı olarak yanlış teşhis ve yönlendirmede bulunmuştur. Devam eden çalışmalarda yaşı küçük mağdur şahsın kimliği tespit edilmiş, ifadesi alınmak üzere Çocuk Büro Amirliğine intikal ettirilmiştir. Konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.”denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz