MECLİS BÜTÇE GÖRÜŞMELERİNE VERİLEN ARA DAN SONRA AYDEMİR, ERZURUM’A GELDİ

302

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu 2021 yılı Merkezi Yönetim Bütçe görüşmelerine ara verilmesi üzerine soluğu hemen Memleketi Erzurum’da aldı.

Erzurum’da Sanayi ,Hasani Basri ve Mahallebaşı mahallelerinde bulunan esnafla bir araya gelen Milletvekili Aydemir, Esnafın  sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Erzurum Ak Parti Milletvekilleri içinde Halkla en fazla bir araya gelen milletvekili unvanına sahip Dadaş vekil İbrahim Aydemir,Esnafın güncel ve ekonomik sorunları ile ilgili sohbet yaptı.

Sanayi Mahallesinde çalışan esnafla yapmış olduğu sohbet bitimi Aydemir, ,Bahar lezzeti bir günde sanayi esnafımızla olmak yüreğimizi daha bir ferahlattı. Net ameli salgın sürecine rağmen, gönül hanelerinde bizi ağırlayan ve şükrü nimet bilen hemşehrilerimizle gurur duyuyoruz dedi.

Esnafla yapmış olduğu Sohbetin konusu özellikle, Mecliste görevli olduğu Bütçe komisyonunda alınan kararlarla ilgli bilgiler vererek 2021 yılı devlet bütçelerinde ayrılan payların olumlu gelişmelerinden söz etti.Son günlerde Sağlık ve Sosyal hayatımızı derinden etkileyen Covid-19 salgın hastalığının meydana getirdiği bilhassa  esnaf üzerinde olumsuz etki bırakan konularla ilgili Devleti tarafından bu salgının olumsuz etkisinin destek ve hibeler ile azaltılmaya çalışıldığını söyleyerek biraz daha sabır ve dikkat isteğinde bulundu.

Hasani Basri Mahallesinde yaptığı gezide açılan yeni iş yerlerini giderek esnafla yaptığı konuşma sonrasında, iş yerlerini gezip hemşehrilerimizle hal, ahval üzerine sohbetler yaptık. Farklı ilçelerimizden çok sayıda hemşehrimizin hayır dualarına muhatap olmanın şükründen sınır yok. Elhamdülillah,diyen Aydemir,

 Erzurum eşraf ve esnafı Sayın Cumhurbaşkanımıza duacı. Onların Cumhurbaşkanımıza gani duaları hizmet şevkimizi artırıyor. ‘ geziden almış olduğu haz ve  mutluluğunu ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz