MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN HDP LİLERE YANIT GECİKMEDİ.

213

Hdp li milletvekillerinin Meclisde Ermenistan’ın, Sivil yerleşim bölgelerini hedef alarak masum sivillere yönelik saldırılarına Türkiyenin her yerinden hdp hariç tüm partilerden tepki yağarken,hdp milletvekili Garo Paylan’ın Ermenistan’ın Azerbaycan’ın Gence Şehrine balistik füze saldırı sonrasında 13 Azerbaycanlı Türkün hayatını kaybetmesi ve 50’yakın kişinin yaralanması sonrasında Azerbaycanı suçlayan açıklamasına milletvekili Aydemir’den yanıt gecikmedi.

HDP şunu söylüyor bizi düşmanlaştırıyorsunuz,hayır efendim biz bize düşman olanla iş birliği yapana düşman gözü ile bakarız.

Pkk bu milletin düşmanı,Pkk kürtlerin düşmanı,zalim bir örgüt ve pkk’nın uzantısı damarı asıl ana damarı, işte Ermenistan’da aynı şeyleri yapıyorlar.Sivillere,Bebeklere,Çocuklara,saldırıyor bunlar.

Eğer onlara dost olursanız,yakın durursanız bize düşman olursunuz bizim düşman safımızı girersiniz.Bunu her vesile ile söylüyoruz. Hdp şunu söylüyor bize,bizi düşmanlaştırıyorsunuz hayır efendim tekrarlıyorum biz Düşmanımızla işbirliği yapanlara düşman gözü ile bakarız dedi. pkk bizim insanımızın düşmanı,Pkk kürtlerin düşmanıdır.dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz