Cuma, Ekim 15, 2021
Ana Sayfa YAZAR Neden İranlı Kadın Türk Bayrağını Çöpe atıyor? Eli Silah Tutan gençler Türkiye'ye...

Neden İranlı Kadın Türk Bayrağını Çöpe atıyor? Eli Silah Tutan gençler Türkiye’ye kaçıyor?

 NEDEN İRANLI KADIN TÜRK BAYRAĞINI ÇÖPE ATIYOR

ELİ SİLAH TUTAN GENÇLER TÜRKİYE’YE KAÇIYOR

Nasıl bir oyun ? nasıl bir tezgah? Kimler bu oyunun senaryosunu yazdı? Kimler  birlikte oynatıyorlar?.

Bu gençler Neden, Karısını, Annesini, Babasını, Kardeşini bırakıp İran, Suriye üzeri Türkiye’ye kaçıyor.?

Suriyeli gençler Esat Diyor Türkiye’ye kaçıyor. Mehmetçiklerimiz Kaçan bu insanların yerine onların ülkelerinde şehit oluyor.

Afgan gençleri Taliban diyor Türkiye’ye Kaçıyor. Mehmetçik o topraklarda onların güvenliklerini sağlıyor.

Adana’da İranlı kadın, Türk Bayrağımızı çöpe atıyor. Yakalandığında keyfimden yaptım diyor. Kocası eşim Bipolar bozukluk hastası yalanına sığınıyor.

Madem Bipolar,  Krize mi girdi.?.Manik, Hipermonik ataklarımı mevcut Neden Türk Bayrağını çöpe atıyor.Biz de inandık bu düzmeceye.

Bu nasıl bir çelişki. Bu Nasıl bir kısır döngü.

Amerika ile batının Yeni başlattıkları bir oyun mu?

İran Sınırından kaçmak isteyen gençlerin  aralarındaki  kadınlar,  İran askerlerinin kendilerine günlerce tecavüz ettiklerini, Türkiye’ye gitmelerine izin vermek için Para istediklerini  Yakalandıklarında Türk Polisine söylüyor.

Kaçan gençlere Polis neden kaçtın diye sorduğunda İstanbul’a gidecem ,Ankara’ya gidecem orda amcam var halam var,Annen nerde Baban nerde öldüler işte o yüzden yalanı hepsinin ağzında.Neden sadece İstanbul,Ankara diyip Ülkede adım atmadık il bırakmıyorlar.

Görecez,Bakacaz,Neler olacak. yoksa 3.Dünya savaşının Planı mı bu.

Peki Kim, ne zaman bu plana dur diyecek? Ne zaman Bu tezgahı başlarına yıkacak, Türk Bayrağımızı çöpe atan İran’lı Kadın  Ne zaman sınır dışı edilecek? merakla bekliyoruz.

Belki de çok yakında Dünyanın hakimi biz Türk Milleti olacak. çünkü BİR TÜRK DÜNYA’YA BEDELDİR.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Yerel Gazetelerin İlanları Kesilmeyecek

YEREL GAZETELER BİZİM  CAN SİMİDİMİZDİR TRHABERTÜRK: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin kabul edilmesiyle...

EBB toplu taşıma ihalesi yapacak

EBB TOPLU TAŞIMA İHALESİ YAPACAK TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hatlarını İHALEYE açıyor. Erzurum’da ulaşım ihalesi 10 yıl süreyle kiraya veriliyor. 21 Ekim 2021 tarihinde...

Türkiye’nin en lezzetli domatesi Aziziye’de üretilecek

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN TARIMDA MODEL OLACAK YATIRIM İÇİN İBRAHİM AYDEMİR'E TEŞEKKÜR TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi’nin “Termal Destekli Domates Seraları” göz kırpmaya başladı. Tarımsal üretime yepyeni bir boyut...

Vali Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdürü ile birlikte Denetime çıktı

VALİ , JANDARMA KOMUTANI VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ İLE BİRLİKTE DENETİME ÇIKTI TRHABERTÜRK:İçişleri Bakanlığınca yayınlanan “Trafik Güvenliği Eylem Planı” çerçevesinde Vali Okay Memiş, İl Jandarma...