Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa YAZAR Neden İranlı Kadın Türk Bayrağını Çöpe atıyor? Eli Silah Tutan gençler Türkiye'ye...

Neden İranlı Kadın Türk Bayrağını Çöpe atıyor? Eli Silah Tutan gençler Türkiye’ye kaçıyor?

 NEDEN İRANLI KADIN TÜRK BAYRAĞINI ÇÖPE ATIYOR

ELİ SİLAH TUTAN GENÇLER TÜRKİYE’YE KAÇIYOR

Nasıl bir oyun ? nasıl bir tezgah? Kimler bu oyunun senaryosunu yazdı? Kimler  birlikte oynatıyorlar?.

Bu gençler Neden, Karısını, Annesini, Babasını, Kardeşini bırakıp İran, Suriye üzeri Türkiye’ye kaçıyor.?

Suriyeli gençler Esat Diyor Türkiye’ye kaçıyor. Mehmetçiklerimiz Kaçan bu insanların yerine onların ülkelerinde şehit oluyor.

Afgan gençleri Taliban diyor Türkiye’ye Kaçıyor. Mehmetçik o topraklarda onların güvenliklerini sağlıyor.

Adana’da İranlı kadın, Türk Bayrağımızı çöpe atıyor. Yakalandığında keyfimden yaptım diyor. Kocası eşim Bipolar bozukluk hastası yalanına sığınıyor.

Madem Bipolar,  Krize mi girdi.?.Manik, Hipermonik ataklarımı mevcut Neden Türk Bayrağını çöpe atıyor.Biz de inandık bu düzmeceye.

Bu nasıl bir çelişki. Bu Nasıl bir kısır döngü.

Amerika ile batının Yeni başlattıkları bir oyun mu?

İran Sınırından kaçmak isteyen gençlerin  aralarındaki  kadınlar,  İran askerlerinin kendilerine günlerce tecavüz ettiklerini, Türkiye’ye gitmelerine izin vermek için Para istediklerini  Yakalandıklarında Türk Polisine söylüyor.

Kaçan gençlere Polis neden kaçtın diye sorduğunda İstanbul’a gidecem ,Ankara’ya gidecem orda amcam var halam var,Annen nerde Baban nerde öldüler işte o yüzden yalanı hepsinin ağzında.Neden sadece İstanbul,Ankara diyip Ülkede adım atmadık il bırakmıyorlar.

Görecez,Bakacaz,Neler olacak. yoksa 3.Dünya savaşının Planı mı bu.

Peki Kim, ne zaman bu plana dur diyecek? Ne zaman Bu tezgahı başlarına yıkacak, Türk Bayrağımızı çöpe atan İran’lı Kadın  Ne zaman sınır dışı edilecek? merakla bekliyoruz.

Belki de çok yakında Dünyanın hakimi biz Türk Milleti olacak. çünkü BİR TÜRK DÜNYA’YA BEDELDİR.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Erzurum hep birden Başbuğlar ölmez diyor

İLÇELERDE MHP RÜZGARI TRHABERTÜRK: Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın ile MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş'ın ilçe...

Bu kaldırımda Cambaz bile yürüyemez

NE KALDIRIM VAR NEDE KALDIRAN VAR TRHABERTÜRK: Erzurum Palandöken İlçesi Yunus Emre Mahallesinde bulunan eski adıyla çukur evlerin yol güzergahında Karayolları 12.Bölge Müdürlüğünün hemen sınırında...

Kültür İl Müdürlüğünün bu ilgisizliği Pes dedirtti

TARİH KOKAN NEBİ HANLARI ŞİMDİ ....... TRHABERTÜRK: Erzurum Nenehatun Mahallesinden eski Alvar Mahallesine gidilen yol güzergâhında Osmanlı İmparatorluğunun 1800”lü yıllar döneminde yapılan, Askeri kervanların konaklama yeri...

Türk Kadın Boksör Tokyo’da Tarihe adını yazdırdı

  TÜRK BOKSUNA ADINI YAZDIRDI TRHABERTÜRK:  Milli Takım oyuncusu Busenaz Sürmeneli, Polonyalı rakibini 5-0 mağlup ederek  tarihinde maç kazanan ilk kadın boksör olarak Türk Boksunda tarihe...