Çarşamba, Aralık 8, 2021
Ana Sayfa Spor Para Ödüllü Tenis Turnuvası Aziziyede

Para Ödüllü Tenis Turnuvası Aziziyede

AZİZİYE’DE MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENİYOR

TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi Gençlik Meclisi, Erzurum’da bu hafta sonuna renk katacak. Aziziye Belediyesi’nin katkılarıyla gençler için Masa Tenisi Turnuvası organize eden Gençlik Meclisi, gençlere iki gün boyunca büyük bir coşku ve heyecan yaşatacak.
Birincinin bin, ikincinin 750, üçüncünün de 500 liralık para ödülünün sahibi olacağı turnuvada, dördüncüye ise profesyonel raket takımı hediye edilecek.
Dadaşkent’teki Aziziye Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı turnuvada masa tenisi tutkunları eleme usulüyle yapılacak maçlarla önce çeyrek ve yarı final, ardından da final turu için mücadele edecek. Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın başlama vuruşuyla start alacak turnuva ile gençler hareketli bir hafta sonu geçirmiş olacak.

AZİZİYE’DE RENKLİ ETKİNLİK
Aziziye Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ahmet Taha Özmen, gençler arasındaki birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşmayı güçlendirmek amacıyla organize ettikleri Masa Tenisi Turnuvası’nın, Aziziye’deki en renkli etkinliklerden birisi olarak hafızalara kazınacağını söyledi. Turnuvanın organize edilmesinde kendilerine her türlü desteği veren Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’a teşekkür eden Gençlik Meclisi Başkanı Özmen, “Gençlerin her daim yanında olan ve desteklerini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen Aziziye Belediye Başkanımız Sayın Muhammed Cevdet Orhan’a çok teşekkür ediyoruz. Turnuvamızda nefesleri kesecek maçları seyretmek isteyen herkesi Aziziye Belediyemizin Dadaşkent’te hizmete açtığı Engelsiz Yaşam Merkezine bekliyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -https://trhaberturk.com/wp-content/uploads/2021/10/EMIRHAN.png

Most Popular

Erzurum’dan 4 Takım Play-Off’da

ERZURUM’DAN 4 TAKIM PLAYOFF’DA TRHABERTÜRK: Tamamlanan U-18 Futbol liginde Erzurum’dan 4 takım Play-Off’da oynamaya hak kazandı. Erzurum U-18 Futbol liginde maçları tamamlanan 9 takımdan 4 takım...

14 İl’de Siber saldırı düzenleyen PKK lılar ele geçirildi

14 İL’DE SİBER SALDIRI DÜZENLEYEN PKK LILAR ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: PKK terör örgütü propagandası yapmak için internette siber saldırı düzenleyenlere yönelik olarak operasyon yapıldı. Ankara Cumhuriyet...

Ferhat Tunç ölü ele geçirildi

FERHAT TUNÇ ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: Terör örgütü Pkk'nın sözde Gap-Rıha eyalet sorumlusu Rubar kod adlı Ferhat Tunç, Şanlıurfa'da düzenlenen operasyon sonucu ölü ele geçirildi..

Erzurum polisi 36 faili meçhul olayı aydınlattı

ERZURUM POLİSİ 36 FAİLİ MECHUL OLAYI AYDINLATTI TRHABERTÜRK: Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Kasım ayı içerisinde düzenlenen operasyonlarda 36 olay...