PASİNLER iÇİN İNANDIĞIN YOLDA YÜRÜ

556

AK Parti Pasinler ilçe Başkanı. Gökhan KANAL , Gençlik kolları Başkanı Savaş KURT ve ilçe yönetimi ,Pasinler  ilçesinde  bulunan mahalleri ziyaretlerinde bugün Taşlıgüney ve Demirdöven’lerdi.

AK parti Pasinler İlçe gençlik kolları ,ilçenin önemli mahallerinden  Taşlıgüney ve Demirdöven mahallerini ziyaretlerinde Taşlıgüney Mahalle muhtarı Kerem oğuz ve Demirdöven Mahalle muhtarı Mükremin Çolak ve mahalle sakinleri bir araya gelerek Ak partiye verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri tarafından çok iyi ağırlandıklarını söyleyen İlçe başkanı Gökhan Kanal ve GençlikKolları Başkanı Savaş Kurt birlikte yaptıkları açıklamada:”

 

AK Parti Pasinler ilçe Başkanımız sn. Gökhan KANAL , Gençlik kolları Başkanımız sn Savaş KURT ve ilçe yönetimi ile 35. Mahalle ziyaretimiz olan Taşlıgüney mah. Muhtarımız sn, Kerem OĞUZ ve mahalle sakinlerini, Demirdöven Mahalle Muhtarımız sn. Mükremin ÇOLAK, ve mahalle sakinleri ziyaret ettik. İlçemiz hakkında istişarelerde bulunduk. Bizleri ağırlayan ve bizlere ilgi gösteren misafirperver Muhtarlarımıza ve Mahalle sakinlerimize çok teşekkür ederiz.ALLAH birlik ve beraberliğimizi daim etsin dediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz