POLİS BARIŞ’IN KATİLİNİN VURULMA ANI KAMERALARA YANSIDI,KATİL ÖLDÜ

1206
Katil Muhammet Karataş

Antalya”da işlemiş olduğu Cinayet’den dolayı aranan hakkında yakalanması için Mahkeme kararı bulunan Muhammet Karataş (22), Kahramanmaraş’ta kaldığı otelde kendisini gözaltına almaya gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğinde görevli Barış Göl ve yanındaki diğer polis memuruna  tabancayla ateş açtı. Saldırıda ağır bir şekilde göğsünden ve karnından vurulan Polis Memuru tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.Yaralanan diğer Polis Memuru ayak ve bel kısmından yaralandığı ve tedavisine devam edildiği bildirildi.

Polis Memuru
Barış Göl

Çatışma sonrası Havalandırma deliğinden kaçarak Otel’den hızlı bir şekilde uzaklaşan Katil Muhammet Karataş,  ara sokaklara girerek izini kaybettirmeye çalıştı.Otel görevlilerinin 155 Polis Hattına ihbarda bulunması sonrasında çok kısa bir sürede olay yerine giden  Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğünde görevli Özel Harekat Polisleri ile birlikte çok sayıda polis otelin etrafını sardılar fakat katilin otel’den ayrıldığını anlayan polis çevrede bulunan ve mobese kameraları ile katilin yerini tespit ederek ,Silah av malzemeleri satan bir iş yerinde olduğu tespit edildi.

Katil
Muhammet Karataş

İş yerinden çıkarken yakalanacağını anlayan katil etrafını kuşatan polislerle girdiği çatışmada,yaralanarak hemen etkisiz hale getirildi. Sorgu öncesi çatışmada yaralandığı için tedavisi için Hastaneye götürülen Katil Muhammet Karataş çatışmada bacağından ve  karın bölgesinden aldığı kurşun yarasına dayanamayarak tedavi sırasında öldü.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz