Cumartesi, Ekim 16, 2021
Ana Sayfa YAZAR POLİSLER NEDEN İNTİHAR EDİYOR POLİSLERİ BİR DE POLİS’DEN DİNLEYİN .

POLİSLER NEDEN İNTİHAR EDİYOR POLİSLERİ BİR DE POLİS’DEN DİNLEYİN .

POLİSLER NEDEN İNTİHAR EDİYOR

POLİSLERİ BİR DE POLİS’DEN DİNLEYİN

Ben Polislik mesleğine 1992 yılında Elazığ Polis Okulunda 9.5 ay eğitim gördükten sonra Şark görevi olarak Muş İl Emniyet MüdürlüBen Polislik mesleğine 1992 yılında Elazığ Polis Okulunda 9.5 ay eğitim gördükten sonra Şark görevi olarak Muş İl Emniyet Müdürlüğünde başladım. sonrasında Aydın, Bursa, Erzurum, Muğla, sonrasında gitmez olaydım Ağrı’da ve yine sonrasında gelmez olaydım Erzurum’da göreve başladım.

Artık Polis değilim emekli oldum V.H.K.İ olarak, Neden Mi? Dayanamadım.Deli damgası yiyerek psikolojisi bozuk kumpası ile görev değişikliğim yapıldı Ağrı’da başladı Erzurum’da noktalandı.

Erzurum’da bir kahpece düzenlenen yine bir kumpas ile görev birimim değiştirildi dayanamadım lanet ederek ayrıldım meslek’ten.

İşte hakkı ile görev yaparken amirin iki dudağı arasında sizin mesleki itibarınız.

Neden intihar ediyorlar sorusu sorulmuştu 2013’de yine bir Polis intiharı olayı sonrasında.Ben de cevap yazmıştım Neden mi ? Nedeni Amirlerin Müdürlerin keyfi davranışları yüzünden,aile yaşamını alt eden çalışma şekli yüzünden.Yardım istenir yok denilir diye.

Bu cevabım sonrasında Fetö örgütü mensubu iki Müdür,Biri Şube Müdürü Haydar diğeri İl Emniyet  Müdürü Bayram bunların kumpasları ile deli damgası yapıştırdılar muayene etmeden yatışımı yaptıran Psikiyatri Dr.’u Serkan tarafından Elazığ’da sebebi intihar edecekmişim borçlarım yüzünden diye .

Peki borçlarım yüzünden intihar edecektim ise,ölmemi istimiyorsa idiniz neden maddi yardım istediğim halde para yardımı yapmadan ,yok bu intihar edecek meslek de bunun yeri yok diyip deli damgası vurdunuz.

Fetöcü müdürlerin bu kumpasını  İdari mahkemelere verdim sonuç alamadım, Anayasa Mahkemesine verdim yine sonuç alamadım.Birbirlerini haklı bulup beni haksız buldukları için Davam RET edildi.Fetö kumpasına ONAY verdi ANAYASA MAHKEMESİ.

Bende İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE başvurdum hadi hayırlısı ya NASİP Nasrettin Hoca’nın gölü mayalaması gibi YA TUTARSA diye belki tutar belli olmaz.

Gel gelelim Son görev yaptığım ERZURUM İL EMNİYET müdürlüğü konuyu anlatamam çünkü çok utanç verici bir durum bir kahpenin kahpece kumpasına destek veren 4 kişiden biri amir  3 memur olan polis memurları tarafından alçakça bir iftiranın kurbanı oldum görev birimimi değiştirdiler nedeni ni  söylemeden ayırdılar sonradan öğrendim nedeni ni çok utandım kendim den nefret ettim.

Neden bu  kahpece yapılan kumpasların düzenlendiği teşkilatta hala görev yapıyorum diye.Nefret ederek ayrıldım.

Aynı gün 3 polis meslektaşım intihar etti ayrı ayrı iller’de ama belki de aynı nedenlerle bana oynanan kumpaslara benzer şeylerle belki bilemem ama şunu iyi biliyorum. İntihara sürüklendikleri  nedenleri.

ALLAH taksiratlarını AF EYLESİN  MAKAMLARINI CENNET EYLESİN geride kalan Ailelerine SABIR İHSAN eylesin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarptı kamera kayıtdaydı

 OTOMOBİL KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN 2 OTOMOBİLE ÇARPTI TRHABERTÜRK:  Erzurum Yakutiye ilçesi ile Palandöken ilçesini birbirine bağlayan  Aliravi Caddesi bitiminde bulunan Karayollarî kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen...

Yerel Gazetelerin İlanları Kesilmeyecek

YEREL GAZETELER BİZİM  CAN SİMİDİMİZDİR TRHABERTÜRK: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin kabul edilmesiyle...

EBB toplu taşıma ihalesi yapacak

EBB TOPLU TAŞIMA İHALESİ YAPACAK TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hatlarını İHALEYE açıyor. Erzurum’da ulaşım ihalesi 10 yıl süreyle kiraya veriliyor. 21 Ekim 2021 tarihinde...

Türkiye’nin en lezzetli domatesi Aziziye’de üretilecek

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN TARIMDA MODEL OLACAK YATIRIM İÇİN İBRAHİM AYDEMİR'E TEŞEKKÜR TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi’nin “Termal Destekli Domates Seraları” göz kırpmaya başladı. Tarımsal üretime yepyeni bir boyut...