Ramazan Kavgaları başladı Erzurum’da

281

ÖNÜME NİYE ANİDEN KIRDIN DEDİ

TRHABERTÜRK: Bugün iftara yarım saat kala Erzurum Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde Altın Kürek Fırının önünde meydana gelen kazada 3 kişi birbirlerini darp ettiler. Akşam saat 18.30 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Bulvarında  Ticari aracın kendi önüne aniden kırarak kendisinin ani fren yaparak durmak zorunda kaldığı bu nedenle  kazaya sebebiyet vermek istediğini iddia eden otomobil sürücüsü, otomobilin penceresinden  ticari taksi sürücüsüne doğru el kol hareketi yaparak tepki göstermesiüzerine,

Ticari Taksi sürücüsü hemen Buhara Hastanesine Bulvar üzerinden giriş yapılan ara sokağa aracını çekerek, otomobil sürücüsünü yanına çağırdı.

Bu esnada aracını bulvarın sağ çaprazına hızlı bir şekilde durdurarak inen otomobil sürücüsü koşarak araçlarından inen Ticari taksi sürücüsünün ve araç içinde bulunan şahsın üzerine doğru yürüdü. Bu kişilerde karşılık verince kavga büyüdü.

Bu sırada Ekmek fırının önünde ekmek almak için sıra bekleyen vatandaşlar kavgayı ayırmaya çalıştılar. O sırada Bulvar üzerinden geçmek de olan Asayiş Ekip görevlisi Polis Memurları kavgaya müdahale ederek kavgayı daha fazla büyümeden önlediler.

Kavga eden şahıslar birbirlerinden şikayetçi olmayınca herkes iftarlarını açmak için evlerine doğru yola koyuldular.