Çarşamba, Aralık 8, 2021
Ana Sayfa Gündem Trafik Kazasında hayatını kaybeden İşadamı Dölekli için Mevlit okutuldu.

Trafik Kazasında hayatını kaybeden İşadamı Dölekli için Mevlit okutuldu.

TRHABERTÜRK-  Erzurum Pasinler İlçesinin büyük işadamı Hacı Saffan Dölekli ve Oğlu Merhum Atilla Dölekli’nin vefat yıl dönümü dolayısıyla Kur-an’ı Kerim ve Mevlit okutuldu.

Pasinler ilçesinde ve Erzurum şehir merkezinde okutulan mevlide büyük katılım oldu.

Öğle namazına mütaekip Erzurum Ulu Camii, Yıldız Camii ve Cemaliye Camiinde ve Erzurum’da bir çok camiide  Kuranı Kerim ve Mevlit okutuldu.

Evli ve 2 çocuk babası Rahmetli İş adamı , Erzurum’un Pasinler ilçesinde, Cumhur İttifakı’ndan AK Parti Belediye Başkan adayı olan Ahmet Dölekli,Mennan Dölekli,Tahir Akçay,Emre Kurt ile birlikte 31 Mart 2019 tarihinde Pasinler Altınbaşak mahallesi ziyareti dönüşünde kendi kullandığı araçın  Pasinler-Erzurum karayolu üzerinde kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybederek takla atması sonucunda yaralanarak sevk edildiği Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesinde vefat etti.

Rahmetli iş adamı için okunan için okunan Mevlit ve Kuranı Kerim tilavetine Erzurum’un önemli protokol üyeleri ile birlikte büyük bir kalabalık katıldı.

Pasinler ilçesinde ve Erzurum merkezinde hayırseverliliği ile bilinen Güven asfalt petrol ürünleri uluslararası taşımacılık san.a.ş.sahibi Dölekli ailesinden İş adamı Gürkan Dölekli ve Volkan Dölekli kardeşler,

Atilla Dölekli hayratına ilçede daha önce Devlet Hastanesi olarak kullanılan ve yeni Devlet Hastanesine taşınan boş binanın yerine Büyük bir cami inşaatı ve külliye yapımı inşaatı başlattılar.

- Advertisment -https://trhaberturk.com/wp-content/uploads/2021/10/EMIRHAN.png

Most Popular

Erzurum’dan 4 Takım Play-Off’da

ERZURUM’DAN 4 TAKIM PLAYOFF’DA TRHABERTÜRK: Tamamlanan U-18 Futbol liginde Erzurum’dan 4 takım Play-Off’da oynamaya hak kazandı. Erzurum U-18 Futbol liginde maçları tamamlanan 9 takımdan 4 takım...

14 İl’de Siber saldırı düzenleyen PKK lılar ele geçirildi

14 İL’DE SİBER SALDIRI DÜZENLEYEN PKK LILAR ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: PKK terör örgütü propagandası yapmak için internette siber saldırı düzenleyenlere yönelik olarak operasyon yapıldı. Ankara Cumhuriyet...

Ferhat Tunç ölü ele geçirildi

FERHAT TUNÇ ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ TRHABERTÜRK: Terör örgütü Pkk'nın sözde Gap-Rıha eyalet sorumlusu Rubar kod adlı Ferhat Tunç, Şanlıurfa'da düzenlenen operasyon sonucu ölü ele geçirildi..

Erzurum polisi 36 faili meçhul olayı aydınlattı

ERZURUM POLİSİ 36 FAİLİ MECHUL OLAYI AYDINLATTI TRHABERTÜRK: Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Kasım ayı içerisinde düzenlenen operasyonlarda 36 olay...