Cuma, Ekim 15, 2021
Ana Sayfa Gündem  Türkiye Boks Federasyonu hırsızlıkla suçladı

 Türkiye Boks Federasyonu hırsızlıkla suçladı

TBF’NA  SANA YAZIKLAR OLSUN

TRHABERTÜRK: Sakarya’da gerçekleştirilen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası final maçları sonrası emeği geçenlere plaket verildi.

Erzurum İl birincisi Yolspor Boks takımından 48 kilodaki Ömer Amir Türkiye Şampiyonu olduğu Şampiyona ‘da, 

Sakarya Bölgesi Antrenörlerinden Ertuğrul Akgün Hacıosmanoğlu salondaki biry görevli tarafından plaket verildikten sonra bunu hediyeyi sosyal medya hesamından paylaşınca Türkiye Boks Federosyonu paylaşım yaparak bu plaketin kendisine verilmediği çaldığı iddiası nı savundu.

Bunun üzerine Antrenör Ertuğrul Akgün Hacı Osmanoğlu hemen yorum yaparak.

“Çalan ser…..  masadaki plaketi alan federasyonda görevli şahıstır alıp torbaya koymuştur bunu benim üzerime atanlardan hesap mahkemelerde sorucam  en büyük hırsız kendileridir”

“Bu konuda tüm bilgilerimiz Selçuk başkanımla paylaşacağım bu bir namus meselesidir onlar düşünsünler.” açıklamasında bulununca kendisine sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

Destek mesajında: Türkiye Boks Federasyonu size YAZIKLAR OLSUN…

Sakarya’da gerçekleştirilen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası final maçları sonrası emeği geçenlere plaket verilmiştir. Sakarya Bölgesi Antrenörlerinden Ertuğrul Akgün Hacıosmanoğlu salondaki görevli arkadaşından bir plaket almıştır. Plaketle sosyal medya üzerinden paylaşım yapmıştır. Gel gör ki Koskoca!!! Boks Federasyonu kendi resmî internet sitesinde bu olayı “ Hırsızlığın Belgesi” diye haber yapmıştır. Anladık Kuldan utanmıyorsunuz lakin Allah’tan korkmuyormusunuz!!!. Sırf muhalif olduğu için 67 yaşına gelmiş yıllarca bu camiaya emek vermiş bir insana hırsız iftirası atmak en naif ifadeyle terbiyesizliktir..

Ben bunu paylaşan ve paylaştırandan tek kelime ile utanç duydum. Değersiz bir plaket üzerinden yapmış olduğunuz bu paylaşım ve algı operasyonu asla yanınıza kar kalmayacak. Ertuğrul hocamız bu olay üzerine Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmuştur. Çocukluğumdan beri Boks Camiasının bir ferdi olmaktan şeref duydum; güldüğüm, üzüldüğüm, kızdığım çok anılarım oldu lakin bu olay kadar beni derinden inciten bir durumu hatırlamıyorum. Biz hiç kimseye iftira atmayız, atamayız, insanların onuru ile oynamayız. Rabbim nasip eder Sayın Selçuk AYDIN Başkan seçilir ise yönetim kurulu olarak bugüne kadar yapılan bütün harcamaları gözden geçireceğiz. Eğer Devletin zarara uğratıldığı bir vaka dahi karşımıza çıkarsa sorumlular hakkında Suç Duyurusunda bulunacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu bizim devletimize ve milletimize karşı namus borcumuzdur.

“ Bir kişi mümin kişiye yapmadığı bir iş için iftira atarsa, mazlum kişi affedene kadar Allah’ u Teala onu cehenneme sokar”

Hadisi Şerif

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Yerel Gazetelerin İlanları Kesilmeyecek

YEREL GAZETELER BİZİM  CAN SİMİDİMİZDİR TRHABERTÜRK: AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin kabul edilmesiyle...

EBB toplu taşıma ihalesi yapacak

EBB TOPLU TAŞIMA İHALESİ YAPACAK TRHABERTÜRK: Erzurum Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma hatlarını İHALEYE açıyor. Erzurum’da ulaşım ihalesi 10 yıl süreyle kiraya veriliyor. 21 Ekim 2021 tarihinde...

Türkiye’nin en lezzetli domatesi Aziziye’de üretilecek

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN TARIMDA MODEL OLACAK YATIRIM İÇİN İBRAHİM AYDEMİR'E TEŞEKKÜR TRHABERTÜRK: Aziziye Belediyesi’nin “Termal Destekli Domates Seraları” göz kırpmaya başladı. Tarımsal üretime yepyeni bir boyut...

Vali Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdürü ile birlikte Denetime çıktı

VALİ , JANDARMA KOMUTANI VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ İLE BİRLİKTE DENETİME ÇIKTI TRHABERTÜRK:İçişleri Bakanlığınca yayınlanan “Trafik Güvenliği Eylem Planı” çerçevesinde Vali Okay Memiş, İl Jandarma...