Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Gündem  Türkiye Boks Federasyonu hırsızlıkla suçladı

 Türkiye Boks Federasyonu hırsızlıkla suçladı

TBF’NA  SANA YAZIKLAR OLSUN

TRHABERTÜRK: Sakarya’da gerçekleştirilen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası final maçları sonrası emeği geçenlere plaket verildi.

Erzurum İl birincisi Yolspor Boks takımından 48 kilodaki Ömer Amir Türkiye Şampiyonu olduğu Şampiyona ‘da, 

Sakarya Bölgesi Antrenörlerinden Ertuğrul Akgün Hacıosmanoğlu salondaki biry görevli tarafından plaket verildikten sonra bunu hediyeyi sosyal medya hesamından paylaşınca Türkiye Boks Federosyonu paylaşım yaparak bu plaketin kendisine verilmediği çaldığı iddiası nı savundu.

Bunun üzerine Antrenör Ertuğrul Akgün Hacı Osmanoğlu hemen yorum yaparak.

“Çalan ser…..  masadaki plaketi alan federasyonda görevli şahıstır alıp torbaya koymuştur bunu benim üzerime atanlardan hesap mahkemelerde sorucam  en büyük hırsız kendileridir”

“Bu konuda tüm bilgilerimiz Selçuk başkanımla paylaşacağım bu bir namus meselesidir onlar düşünsünler.” açıklamasında bulununca kendisine sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

Destek mesajında: Türkiye Boks Federasyonu size YAZIKLAR OLSUN…

Sakarya’da gerçekleştirilen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası final maçları sonrası emeği geçenlere plaket verilmiştir. Sakarya Bölgesi Antrenörlerinden Ertuğrul Akgün Hacıosmanoğlu salondaki görevli arkadaşından bir plaket almıştır. Plaketle sosyal medya üzerinden paylaşım yapmıştır. Gel gör ki Koskoca!!! Boks Federasyonu kendi resmî internet sitesinde bu olayı “ Hırsızlığın Belgesi” diye haber yapmıştır. Anladık Kuldan utanmıyorsunuz lakin Allah’tan korkmuyormusunuz!!!. Sırf muhalif olduğu için 67 yaşına gelmiş yıllarca bu camiaya emek vermiş bir insana hırsız iftirası atmak en naif ifadeyle terbiyesizliktir..

Ben bunu paylaşan ve paylaştırandan tek kelime ile utanç duydum. Değersiz bir plaket üzerinden yapmış olduğunuz bu paylaşım ve algı operasyonu asla yanınıza kar kalmayacak. Ertuğrul hocamız bu olay üzerine Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmuştur. Çocukluğumdan beri Boks Camiasının bir ferdi olmaktan şeref duydum; güldüğüm, üzüldüğüm, kızdığım çok anılarım oldu lakin bu olay kadar beni derinden inciten bir durumu hatırlamıyorum. Biz hiç kimseye iftira atmayız, atamayız, insanların onuru ile oynamayız. Rabbim nasip eder Sayın Selçuk AYDIN Başkan seçilir ise yönetim kurulu olarak bugüne kadar yapılan bütün harcamaları gözden geçireceğiz. Eğer Devletin zarara uğratıldığı bir vaka dahi karşımıza çıkarsa sorumlular hakkında Suç Duyurusunda bulunacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu bizim devletimize ve milletimize karşı namus borcumuzdur.

“ Bir kişi mümin kişiye yapmadığı bir iş için iftira atarsa, mazlum kişi affedene kadar Allah’ u Teala onu cehenneme sokar”

Hadisi Şerif

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Erzurum hep birden Başbuğlar ölmez diyor

İLÇELERDE MHP RÜZGARI TRHABERTÜRK: Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın ile MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş'ın ilçe...

Bu kaldırımda Cambaz bile yürüyemez

NE KALDIRIM VAR NEDE KALDIRAN VAR TRHABERTÜRK: Erzurum Palandöken İlçesi Yunus Emre Mahallesinde bulunan eski adıyla çukur evlerin yol güzergahında Karayolları 12.Bölge Müdürlüğünün hemen sınırında...

Kültür İl Müdürlüğünün bu ilgisizliği Pes dedirtti

TARİH KOKAN NEBİ HANLARI ŞİMDİ ....... TRHABERTÜRK: Erzurum Nenehatun Mahallesinden eski Alvar Mahallesine gidilen yol güzergâhında Osmanlı İmparatorluğunun 1800”lü yıllar döneminde yapılan, Askeri kervanların konaklama yeri...

Türk Kadın Boksör Tokyo’da Tarihe adını yazdırdı

  TÜRK BOKSUNA ADINI YAZDIRDI TRHABERTÜRK:  Milli Takım oyuncusu Busenaz Sürmeneli, Polonyalı rakibini 5-0 mağlup ederek  tarihinde maç kazanan ilk kadın boksör olarak Türk Boksunda tarihe...