ERZURUM’DA YOĞUN KAR YAĞIŞI KAZALARA DAVETİYE ÇIKARTTI

Erzurum’da bugün sabah saatlerinde meydana gelen 2 kazada araç sürücüleri yaralandı orta refüjdeki aydınlatma direkleri parçalandı.

1.kaza,

DADAŞKENT’DE DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ AYDINLATMA DİREĞİNİ KIRDI

Bugün sabah saatlerinde Aziziye İhsan doğramacı bulvarından Dadaşkent istikametine gitmekte olan sürücüsünün Kadın olduğu 25 ABK plakalı araç yolun kar”lı ve buzlu olması sebebiyle direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjde bulunan aydınlatma direğine çarparak durabildi.

Yaralı sürücü Nesrin Y. İlk müdahale yi yapan 112 acil ambulans görevlileri tedavinin devamı için Atatürk Üniversitesi Araştırma hastanesinin Acil Polikliniğine götürüldüğü hayati tehlikesinin olmadığı hastane yetkililerinden öğrenildi.

2.kaza,

ATLAMA KULELERİ ÖNÜNDE MEYDANA GELDİ.

Refik Saydam caddesi Çat yolu atlama kuleleri önünde meydana gelen kazada,araç direksiyon hakimiyetini kaybederek önce aydınlatma direğine sonra ağaca çarparak durabildi.

Bugün Palandöken Refik Saydam Caddesi Atlama Kulelerinin bulunduğu mevkinden Çat yolu üzerinden Bölge Eğitim ve Şehir hastanelerinin bulunduğu yöne doğru gitmekte olan 25 EA plakalı araç,

Yine Yolun karlı ve buzlu oluşu nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjde bulunan aydınlatma direğine ve ağaca çarparak durdu.

Hastaneden alınan bilgilere göre, isminin Muhammet M. Olduğu öğrenilen yaralı sürücü 112 Acil ambulans ile Üniversite Araştırma hastanesine götürüldüğü hayati tehlikesinin olmadığı kontrol amaçlı acil poliklinikte bekletildiği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz